Treninzi u prirodi tokom jula i avgusta održavaju se prema sledećem rasporedu: 

02.07. Banjička šuma od 18h
09.07. Košutnjak od 18h
16.07. Banjička šuma od 18h
23.07. Košutnjak od 18h
30.07. Banjička šuma od 18h
06.08. Košutnjak od 18h
13.08. Banjička šuma od 18h
20.08. Košutnjak od 18h
27.08. Banjička šuma od 18h

* Kada se treninzi budu održavali na Trim stazi u Košutnjaku nalazimo se na autobuskoj stanici kod DIF-a u 17.40h.
* Kada se treninzi budu održavali na Trim stazi u Banjičkoj šumi, nalazimo se ispred Atletske dvorane u 17.40h.

U slučaju lošeg vremena, na lokaciji FAN u Vojvode Stepe 75, na Voždovcu regularno se održavaju treninzi nedeljom od 20h, tako da svi vežbači mogu doći tamo i odraditi svoj termin. Za sve dodatne informacije obratite nam se na 064.134.7865.

Tokom leta mogu se kombinovati sve lokacije na kojima se održavaju treninzi.

Novi Beograd - Zemun

Hotel Jugoslavija, Bulevar Nikole Tesle 3, Zemun

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja


20.00
Mix
Pilates L2


20.00
Mix
Pilates L1


18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)


21.00
Mix
Aerobik L2


21.00
Cross
Functional L3



Voždovac, Vračar

FAN, Vojvode Stepe 75, Voždovac

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja

10.00
Mix 
Pilates L2


10.00
Mix
Pilates L1



19.00
Mix
Pilates L2


19.00
Mix
Pilates L2



18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

20.00
Mix
Aerobic L2

20.00
Mix
Pilates L2

20.00
Mix
Aerobic L3

20.00
Mix
Pilates L1

20.00
Cross
Functional L2

20.00
Core & Stretch L2

21.00
Yoga
Stretch L3

21.00
Cross
Functional L2


21.00
Mix
Aerobic L2

21.00
Yoga
Stretch L2


TERETANA BRE, Metohijska 25, Vračar

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja

18.30
Mix
Aerobic L2

18.30
Mix 
Aerobic L2

18.30
Cross
Functional L2

18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

19.30
Yogalates L2


19.30
Yogalates L2




Banovo Brdo, Čukarička Padina, Cerak, Sremčica

MAXIMUS, Stevana Brakusa 4, Banovo Brdo

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja

19.00
Yogalates L2


19.00
Yogalates L2



18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

20.00
Mix
Aerobic L2


20.00
Mix
Aerobic L2


 

DREAM GYM, Mladena Mitrića 12, Čukarička Padina

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja

19.30
Yogalates L2

19.30
Yogalates L2

18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

20.30
Mix
Aerobic L2

20.30
Mix
Aerobic L3

 

INOS, Jablanička 3i, Cerak

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja



18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

20.30
Kružni
Trerning L2

20.30
Kružni
Trening L2

 

FENIKS, Dvoržakova 16b, Sremčica

ponedeljak

utorak

sreda

četvrtak

petak

subota

nedelja

19.30
Yogalates L2

19.30
Yogalates L2


18.00h
Trening u prirodi
(Banjička šuma i Košutnjak)

20.30
Mix
Aerobic L2

20.30
Mix
Aerobic L2


O nama | Raspored | Kontakt

Copyright by Ninas fitnes tim © 2016. All Rights Reserved.